Ju jeni vizitori 4698270

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1,me qira
 • 20160909_100611
  Full Screen
  • 20160909_100611%1/4
  • 20160909_100344%2/4
  • 20160909_100427%3/4
  • 20160909_100633%4/4
  1/4
  20160909_100611
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 201
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 ballkone, 2 tualete.
  Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor, kamera sigurie dhe administrim te rregult.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta