Ju jeni vizitori 4571366

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 1+1
 • 15271296_1025888597556824_1780054049_o
  Full Screen
  • 15271296_1025888597556824_1780054049_o%1/7
  • 15271608_1025888574223493_483910142_o%2/7
  • 15302349_1025888480890169_1785718034_o%3/7
  • 15271680_1025888604223490_1620315299_o%4/7
  • 15303902_1025888524223498_474399149_o%5/7
  • 15293254_1025888554223495_1103110006_o%6/7
  • 15292879_1025888547556829_1778467876_o%7/7
  1/7
  15271296_1025888597556824_1780054049_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 526
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • Per qira  330 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme. Ai ndodhet ne rrugen Pjeter Budi,ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 i organizuar ne nje sallon ndenjeje,nje dhome gjumi,ballkon i madh, nje koridor qe lidh ambjentet e apartamentit,si dhe nje tualet. Per cdo informacion shtese apo vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta