Ju jeni vizitori 4673291

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera magazine ne rrugen Siri Kodra
 • 20161201_093749
  Full Screen
  • 20161201_093749%1/4
  • 20161130_140155%2/4
  • 20161130_140144%3/4
  • 20161201_093518%4/4
  1/4
  20161201_093749
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 503
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga siri kodra
  • Zona e brendshme: 675 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera afer unazes magazine. Ambienti perbehet nga 2 kate nga 335m² me tualet ne cdo kat. Mundesi parkimi dhe shkarkimi per maunet e tonazheve te medha. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 675.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta