Ju jeni vizitori 4673349

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1,tek restorant Durresi!
 • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.03
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.03%1/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.05%2/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.33(1)%3/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.34(1)%4/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.33%5/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.34%6/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.35%7/8
  • WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.03(1)%8/8
  1/8
  WhatsApp Image 2016-12-01 at 10.45.03
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 495
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ferit Xhajko,tek restorant Durresi
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 67 m²
   • per shitje 48 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1,ne rrugen Ferit Xhajko.Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjie,nje tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e dyte te pallatit ekzistues.Disponon certifikate pronesie.per nje vizite ne prone,na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 67.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %