Ju jeni vizitori 4673258

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bodrum me qira ne Qender
Ekskluzive
 • bodrum
  Full Screen
  • bodrum%1/1
  1/1
  bodrum
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 504
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Mbulim zone: 550 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje bodrum 550 metra, i cili ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Per shkak te afersise me biznese dhe qendra tregtare, mund te jete nje mundesi e mire magazinim malli, per arshivime, si dhe palester ose qender zumba. Ka sistem ajrimi dhe opsionin e permiresimit te struktures nga vet firma, duke ju pershattur kerkesave tuaja. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 550.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta