Ju jeni vizitori 4673295

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1!
 • 15321588_10207821012906468_229025931_o
  Full Screen
  • 15321588_10207821012906468_229025931_o%1/9
  • 15292624_10207821003506233_1418156853_o%2/9
  • 15310955_10207821003986245_101610184_o%3/9
  • 15321549_10207821005226276_1339116786_o%4/9
  • 15271190_10207821006426306_886761293_o%5/9
  • 15293476_10207821015426531_400673060_o%6/9
  • 15310790_10207821003346229_1139573947_o%7/9
  • 15292644_10207821005146274_1380847019_o%8/9
  • 15303787_10207821004786265_987765316_o%9/9
  1/9
  15321588_10207821012906468_229025931_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 608
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 125 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne zonen me te bukur te qytetit , tek Liqeni Artificial, ne katin e trete te nje objekti shume te bukur dhe shume cilesor. Eshte i orientuar Jug-Lindje. Ka nje siperfaqe prej 125m2, i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, gatimi dhe ngrenie, dy tualete ku nje prej tyre ndodhet brenda dhomes martesore, dhe nje ballkon me nje panorame te nje natyre fantastike te parkut te liqenit. Ajri i paster dhe qetesia e mjedisit rrethues e bejne kete apartament te duket si nje shtepi e vecuar nga qyteti por ne te njejten kohe eshte shume prane qendres se tij. Me apartamentin jepet dhe nje post parkimi, i cili ndodhe ne katin (-1) te objektit.
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta