Ju jeni vizitori 4584515

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qira
 • 20161201_152859
  Full Screen
  • 20161201_152859%1/10
  • 20161201_152916%2/10
  • 20161201_152908%3/10
  • 20161201_153016%4/10
  • 20161201_152939%5/10
  • 20161201_153035%6/10
  • 20161201_153055%7/10
  • 20161201_153105%8/10
  • 20161201_153111%9/10
  • 20161201_153118%10/10
  1/10
  20161201_152859
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 528
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi me ballkon te madh dhe tualet.
  Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor me cdo gje te nevojshme.Ne cmim eshte i perfshire gjithashtu dhe pagesa e administrimit.Per cdo informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta