Ju jeni vizitori 4584276

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Okazion! Vendparkim prane Carlserg per 28000 Euro
 • 20161130_171513
  Full Screen
  • 20161130_171513%1/8
  • 20161130_171530%2/8
  • 20161130_171503%3/8
  • 20161130_171601%4/8
  • 20161130_171610%5/8
  • 20161130_171633%6/8
  • 20161130_171709%7/8
  • 20161130_171729%8/8
  1/8
  20161130_171513
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 50
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 12 m²
  • Mbulim zone: 12 m²
   • per shitje 28 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vendparkimi ne nje objekt te ri prane Carlsberg.Ne nje zone ku çmimet e posteve te parkimit jane 50.000 Euro,ky vendparkimi eshte nxjerre me cmim 28.000 Euro.Siperfaqa neto 12 m2.Objekti ne te cilin ndodhet ka rifinitura te cilesise shume te larte dhe super vendndodhje.Per me shume info,na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme -5
  • Siperfaqet
   • planimetria 12.00 m²
   • Zone interneti 12.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %