Ju jeni vizitori 4584384

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Liqenit Artificial
 • 15281995_10211693214911666_766438829_n
  Full Screen
  • 15281995_10211693214911666_766438829_n%1/9
  • 15226364_10211624453952685_1389031612_n%2/9
  • 15239242_10211624456552750_1067577326_n%3/9
  • 15310310_10211693214551657_235714531_n%4/9
  • 15218454_10211624454912709_652529049_n%5/9
  • 15218245_10211624456952760_669729435_n%6/9
  • 15218426_10211624456872758_2020436720_n%7/9
  • 15301198_10211693214631659_1841650697_n%8/9
  • 15175454_10211624456592751_732858885_n%9/9
  1/9
  15281995_10211693214911666_766438829_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 770
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Tiranes
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 135 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit. Apartamenti ka siperfaqje totale 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te, ne nje nga komplekset me te bukur te zones 'Colombo 2'. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon dhe verande me pamje te hapur kundrejt liqenit. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar. Apartamenti disponon dhe nje garazh me sip 22m2 i cili eshte i perfshire ne cmim. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %